26 Február 2016

Značka Fiat Professional je oficiálnym sponzorom svetového majstrovstva FIM Motocross

 

Značka Fiat Professional, ktorá sa v rámci skupiny FCA zameriava na ľahké úžitkové vozidlá, sa stala partnerom majstrovstiev sveta FIM Motocross pre sezónu 2016. Partnerstvo je založené na hodnotách, ako sú odhodlanosť a dynamika, ktoré zdieľa so svetom motokrosu. Spolupráca bude zahŕňať nové produkty aj výzvy.  

 

Značka Fiat Professional sa stala v tohtoročnej sezóne partnerom svetového majstrovstva v motokrose (MXGP), ktorý odštartuje na katarskom okruhu Losail. Majstrovstvo bude prebiehať od februára do septembra na 18 okruhoch v Európe, Spojených štátoch, Katare, Thajsku, Argentíne a Mexiku. Preteky v motokrose priťahujú prostredníctvom hlavných médií desiatky miliónov divákov z celého sveta. Prostredníctvom tohto partnerstva sa verejnosť v priebehu šampionátu zoznámi s modelovou ponukou značky Fiat Professional.

 

Táto prestížna spolupráca je založená na zdieľaní spoločných hodnôt a začína rok významných inovácií. Za dverami už čaká niekoľko nových produktov, ktoré doplnia modelovú ponuku. Prvým z nich je pick-up Fullback, ktorý sa predstavil v novembri na autosalóne v Dubaji. Tento model, ktorý sa u predajcov v regióne EMEA objaví už tento rok v máji, má za cieľ pretlačiť značku Fiat Professional na nové trhy. Práve z tohto poslania pochádza aj názov Fullback, ktorý má pôvod v americkom futbale a ragby a označuje obrancu v poslednej línii, ktorý však počas útoku beží vpred medzi prvými. A práve táto charakteristika dokonale zodpovedá poslaniu nového pick-upu značky Fiat Professional.

 

Flotilu vozidiel svetového majstrovstva v motokrose povedie nový Fullback, ktorý tak bude mať možnosť predviesť svoju všestrannosť, možnosti konfigurácie, optimálne rozmery aj motory. Nový pick-up značky Fiat Professional bol postavený podľa skutočných potrieb profesionálov a tak vôbec neprekvapí, že medzi jeho prednosti patrí všestrannosť, ktorá je vhodná tak pre pracovné úlohy, ako aj voľný čas. Fullback skrátka maximálne vyjadruje filozofiu značky Fiat Professional.

 

Novinku odprevadí tiež priekopnícky Fiat Ducato, ktorý bude v tejto úlohe doslova ako ryba vo vode. Tento bestseller značky Fiat Professional ponúka obdivuhodnú všestrannosť, vďaka ktorej sa hodí pre prepravu osôb, nákladu aj ako mobilná dielňa.

 

Spojenie so svetom športu, zvlášť potom s motokrosom, predstavuje pre Fiat Professional ďalšiu výzvu, pri ktorej môže využiť svoje bohaté skúsenosti a hodnoty, akými sú odbornosť, príbuznosť a spoľahlivosť. Práve tieto vlastnosti sú pre úspešný vzťah so zákazníkmi absolútne kľúčové. A vo svetle týchto hodnôt sa zrodilo aj partnerstvo so svetovým šampionátom v motokrose.  

 

Turín, 26. februára 2016

 

 

 

najnovšie videá

rozšírené vyhľadávanie

Vyhladávanie...

Od
Pre
Vyhladávanie

Súvisiace obrázky


Príložit súbor