16 Marec 2018

Rad Fiat Professional podporuje Majstrovstvá sveta v motokrose FIM MXGP

 

Už tretí rok po sebe značka skupiny FCA zameraná na ľahké úžitkové vozidlá pôsobí ako oficiálny sponzor Majstrovstiev sveta v motokrose FIM MXGP, ktoré sa po štarte v Argentíne vydávajú na európske turné. Obhajca titulu a deväťnásobný majster sveta Tony Cairoli, je súčasne vyslancom značky Fiat Professional a stelesňuje jej ambície.  

 

Majstrovstvá sveta v motokrose FIM MXGP sú opäť na európskom kontinente. Po otváracej akcii v Patagónii sa jazdci vydajú na trať v holandskom Valkenswaarde, ktorá bude od soboty 18. marca hostiť prvý podnik majstrovstiev sveta na starom kontinente. Obhajcom titulu je Tony Cairoli, ktorý si v Patagónii došiel pre prvé miesto v závode 1 a pre druhé miesto v závode 2. Teraz sa Tony môže pochváliť 47 bodmi vo výsledkovej tabuľke, čo znamená, že o vedúce postavenie sa delí so svojím konkurentom. Tony Cairoli je vyslancom značky Fiat Professional a Fiat Professional bude aj tento rok oficiálnym sponzorom Majstrovstiev sveta v motokrose, teda už po tretí za sebou. Po boku majstra sveta sa postaví Fullback Cross, pick-up značky Fiat Professional, a Ducato 4x4, vozidlo s pohonom všetkých kolies, ktoré rozširuje možnosti radu Ducato pri pracovných aj voľnočasových aktivitách.

 

Nie je náhodou, že Fullback Cross a Ducato 4x4 sú produktovými hrdinami oficiálnej flotily Majstrovstiev sveta v motokrose FIM MXGP. Vozidlá sa dokonale hodia na prácu aj pre trávenie voľného času. Fullback Cross je robustné a spoľahlivé vozidlo, ktoré ponúka pôsobivú ložnú kapacitu. Pochváliť sa môže nosnosťou vyše 1000 kg a ťažnou kapacitou cez 3 tony. Vďaka pohonu všetkých kolies a elektronickému voliči režimu 4WD je schopný ľahko zdolávať ťažké podmienky, ako je napríklad jazda náročným terénom pri plnom zaťažení. Ducato 4x4 je vozidlo pre akýkoľvek terén ponúkajúce trvalý pohon všetkých kolies s dvoma rozdeľovacími prevodovkami a automaticky ovládanou viskóznou spojkou. Toto zariadenie zabezpečuje správne množstvo krútiaceho momentu na predných a zadných kolesách, čo optimalizuje trakciu na blate, snehu aj v piesku. Ducato 4x4 tiež ponúka všetky vlastnosti odolnosti a výkonu, ktoré sú potrebné pre zdolávanie off-roadových ciest aj s kompletným vybavením na hranici celej nosnosti vozidla.

 

Fullback Cross a Ducato 4x4 sa spoločne s ďalšími vozidlami radu Fiat Professional predstavia v expozícii v priestore paddocku na všetkých pretekoch MXGP.

 

Partnerstvo medzi značkou Fiat Professional a Majstrovstvami sveta v motokrose FIM MXGP je založené na zdieľaní hodnôt nadšenia, odhodlania a nepretržitej angažovanosti. Rovnaké hodnoty zdieľa aj Tony Cairoli, ktorý v uplynulej sezóne preukázal všetku svoju typickú húževnatosť a odvahu pokoriť akúkoľvek výzvu, čo je aj jeden z pilierov značky Fiat Professional. Po veľmi úspešnom roku 2017 sa Fiat Professional pripravuje na ďalší vzrušujúci rok s novu paletou produktov a služieb, ktoré sa predstavia na jednotlivých akciách Majstrovstiev sveta FIM MXGP.

 

Fiat Professional vytvoril pre všetkých priaznivcov MXGP špeciálnu ponuku. Diváci, ktorí sa zúčastnia niektorej z európskych etáp Majstrovstiev sveta dostanú ponuku na 5ročnú záruku v prípade zakúpenia nového úžitkového vozidla z radu Fiat Professional.

 

Turín, 16. marca 2018

 

 

najnovšie videá

rozšírené vyhľadávanie

Vyhladávanie...

Od
Pre
Vyhladávanie

Súvisiace obrázky


Príložit súbor