24 Marec 2016

Rad Fiat Professional obohacuje nový model Talento

 

Značka Fiat Professional už podľa tradície zvolila pre svoj nový model názov evokujúci staroveku peňažnú jednotku, čím chce vyjadriť vysokú hodnotu vozidla, jeho špičkovú ložnú kapacitu, mimoriadnu kompaktnosť a agilitu. Rad značky Fiat Professional sa prostredníctvom nového modelu stáva ešte viac konkurencieschopným v zmysle ponuky aj počtu riešení.


Fiat Professional predstavuje novinku Talento, model, ktorý bude vďaka svojej veľkorysej ložnej kapacite ideálnym spoločníkom všetkých profesionálov, či už v mestskej alebo mimomestskej prevádzke. Medzi základné vlastnosti modelu Talento patrí aj vynikajúca všestrannosť a schopnosť prispôsobiť sa najrôznejším potrebám zákazníkov. Názov Talento prezrádza vrodené vlastnosti vozidla aj koncept vysokej úžitkovej hodnoty. V duchu tradícií značky Fiat Professional odkazuje aj tento názov modelu na starovekú peňažnú jednotku (jeden talent zodpovedal približne cene 25 až 36 kg zlata alebo striebra; ducato = dukát; fiorino = rýnske, zlatka; scudo = toliar. Názov Talento má silnú symbolickú hodnotu a prezrádza, čoho je automobil schopný, alebo tiež, inak povedané, ukazuje na jeho talent. Všetky jeho vlastnosti sú úplne zásadné a dôležité k tomu, aby nový model mohol čeliť novým výzvam budúcnosti.

 

Zo štylistického hľadiska je nové Talento veľmi kompaktné a má skvelé proporcie. Pretiahnuté čelné okno plynule nadväzuje na krátku kapotu a spoločne tak vytvárajú jednu z najpôsobivejších a najdynamickejších predných častí v segmente. Dizajn sa sústredí na horizontálne línie, ktoré sú čisté, ale napriek tomu veľmi výrazné, a sú v dokonalom súlade so súčasnou podobou rodiny Fiat Professional. Vozidlo je širšie a zvýšila sa aj jeho ložná kapacita, čo naznačuje aj prísne štvorcový prierez zadnej časti. Talento zároveň naznačuje skvelú dynamiku a stabilitu. Nový model je vybavený spoľahlivými, výkonnými a z hľadiska prevádzkových nákladov veľmi efektívnymi dieselovými motormi s jednoduchým alebo dvojitým preplňovaním a výkonom až 145 k.

Nové Talento je medzičlánkom medzi radmi Doblò Cargo a Ducato a značke Fiat Professional umožňuje pokryť nové potreby trhu, a to najmä v zmysle objemov a dĺžok nákladného priestoru. Vozidlo poskytuje veľmi konkurencieschopnú a viac než uspokojivú odpoveď na súčasné potreby profesionálov v doprave.

 

Výsledkom je vysoko funkčné vozidlo, ktoré maximalizuje svoju úžitkovú hodnotu. Zároveň šetrí čas a peniaze svojich zákazníkov, pretože sa zameriava na ich skutočné potreby. Ponúka kompletnú paletu karosárskych verzií, vrátane dodávok, presklených verzií na prepravu osôb, predĺžených kabín a valníkov.

Transparentný a kompletný rad Talento a konkurencieschopná ponuka modelov aj služieb značky Fiat Professional predstavujú úplne vyčerpávajúce odpovede na potreby súčasných zákazníkov, ktorí stále častejšie hľadajú pre svoje špecifické potreby aj špecifické riešenia.

 

Turín, 24. marca 2016

 

najnovšie videá

rozšírené vyhľadávanie

Vyhladávanie...

Od
Pre
Vyhladávanie

Súvisiace obrázky


Príložit súbor