08 Máj 2017

Fiat Fullback zvíťazil v novej ruskej ankete

 

  • Pick-up značky Fiat Professional s pohonom všetkých kolies získal cenu „Nováčik roka" v segmente úžitkových vozidiel a pick-upov.
  • Ruský trh je strategický a segment pick-upov tu tvorí 10% celkového predaja ľahkých úžitkových vozidiel.
  • Fullback bude 21. júna hviezdou v Orlyonoku v rámci ďalšieho kola Majstrovstiev sveta MXGP FIM Motocross World Championship, ktorý sa do Ruska vracia prvýkrát od roku 2012.
  • Cena „Za Rulyom Grand Prix" 2017 nasleduje ocenenie Pick-up roka 2017, ktorú modelu Fullback udelili čitatelia francúzskeho magazínu 4x4 Magazine.

 

Ruský magazín Za Rulyom (Za volantom) vyberá v každoročnej ankete najlepšie nové vozidlá. O cenu Nováčik roka bojovalo v 11 kategóriách celkom 53 nových modelov na ruskom trhu.

Ocenenie potvrdzuje vynikajúci potenciál modelu Fullback, ktorý bol na ruský trh uvedený v septembri minulého roka. Segment pick-upov pritom na tunajšom trhu predstavuje 10% celkového predaja ľahkých úžitkových vozidiel s viac ako 100 000 predanými vozidlami. V tomto strategickom kontexte naberá ocenenie značky Fiat Professional na význame. Prvá značka, ktorá sa „zrodila ako profesionál" je zameraná na ľahké úžitkové vozidlá a pochváliť sa môže viac ako storočnou históriou, a teda aj celkom jedinečnými skúsenosťami v tomto odbore. Nový Fullback, ktorý je ideálny pre všetky profesionálne aj voľnočasové potreby, bude na tomto trhu hrať kľúčovú úlohu.

Hlasovanie v celoštátnej ankety „Za Rulyom Grand Prix" prebiehalo od 1. marca do 15. apríla 2017. Počas tejto doby vysoko odborná porota - čitatelia magazínu Za Rulyom a portálu ZR.ru - rozhodla, ktoré nominované vozy získajú titul Nováčik roka a dostane Zlatého pegasa. Táto cena nadväzuje na doteraz posledné ocenenie Pick-up roka 2017, ktoré modelu Fullback udelili čitatelia francúzskeho magazínu 4x4 Magazine.

Podľa viac než 15 000 čitateľov, ktorí v ankete hlasovali, sa nováčikom roka v kategórii úžitkových vozidiel a pick-upov stal Fullback. Pick-up značky Fiat Professional sa predstaví 21. júna v Orlyonoku počas ďalšieho kola majstrovstiev sveta v motokrose MXGP FIM Motocross World Championship, ktoré sa do Ruska vracajú prvýkrát od roku 2012. Nie je náhodou, že Fullback je produktovým hrdinom oficiálneho vozového parku Majstrovstiev sveta v motokrose MXGP FIM Motocross World Championship a značka Fiat Professional sa predstavuje v úlohe oficiálneho sponzora tohto vzrušujúceho majstrovstva už druhý rok po sebe a stojí po boku vedúceho jazdca Tonyho Cairoliho.

 

Turín, 8. 5. 2017

 

najnovšie videá

rozšírené vyhľadávanie

Vyhladávanie...

Od
Pre
Vyhladávanie

Súvisiace obrázky


Príložit súbor