15 Január 2018

Ducato bolo už po jedenásty krát za sebou zvolené Najlepším základom pre obytné vozidlá

 

  • Čitatelia nemeckého magazínu Promobil zvolili Ducato „Najlepším základom pre obytné vozidlá roku 2018", čo opäť potvrdzuje jeho vedúce postavenie v segmente obytných vozidiel.
  • Ducato pokračuje vo svojej dominancii na európskom trhu s obytnými vozidlami, kde 3 zo 4 predaných obytných vozidiel sú postavené na základu Ducato.
  • Dokonca aj jubilejný 3miliontý vyrobený exemplár bestselleru značky Fiat Professional predstavoval základ pre obytné vozidlo.

 

Ducato pokračuje vo svojej neprerušenej sérii medzinárodných ocenení vybojovaných medzi silnými konkurentmi. Už po jedenásty krát za sebou bolo zvolené Najlepším základom pre obytné vozidlo. Toto ocenenie mu udelili čitatelia nemeckého odborného magazínu Promobil, ktorý je už vyše 25 rokov považovaný za barometer trendov v oblasti obytných vozidiel. Základ pre obytné vozidlo bol tiež 3miliontým vyrobeným Ducatom.

 

Tento dvojitý úspech potvrdzuje dôveru zákazníkov v model Ducato, čoby ideálny základ pre obytné vozidlá, čo z neho robí dokonalý príklad celosvetového úspechu talianskej produkcie. Jedná sa o jediný základ vytvorený špeciálne pre sektor obytných vozidiel, ktorý zaznamenáva veľmi rýchly rast. Registrácie v segmente zaznamenali v roku 2017 nárast oproti predchádzajúcemu roku o 10 %. To zdôrazňuje veľmi silnú tendenciu návratu k „outdoorovému životnému štýlu", kedy sa ľudia snažia obnoviť svoju väzbu s prírodou. V dôsledku toho je obytné vozidlo stále častejšie volené ako prostriedok pre zmenu životného štýlu, nie len ako vozidlo pre dovolenky. To znamená, že zákazníci ho považujú za prostriedok prinášajúci slobodu, predovšetkým čo sa týka slobody voľby ísť kamkoľvek a kedykoľvek.

 

Ducato je vyrábané v továrni Sevel Sud vo Val di Sangro (najväčšia európska továreň na ľahké úžitkové vozidlá rozprestierajúca sa na 1 200 000 m2, držiteľ striebornej medaily World Class Manufacturing). Jeho úspech pramení z 35 rokov skúseností. Od roku 1981 boli víťazné vlastnosti Ducata zdokonaľované a premenili ho v model, ktorý stanovoval trendy. Rad Ducato dnes ponúka 10 000 variantov a je ponúkaný na viac ako 80 trhoch sveta. Základ pre obytné vozidlá Ducato bol navrhnutý v spolupráci s poprednými európskymi výrobcami nadstavieb, vďaka čomu ponúka najlepší integrovaný základ a riešenia pre život.

 

Líder v oblasti slobody

Líder v oblasti slobody: jedná sa o koncept s jasne definovaným významom. Sloboda je to, čo Fiat Professional sľubuje zákazníkom, a síce, že bude vždy po ruke pri riešení akéhokoľvek problému, ktorý ich počas dovolenky môže stretnúť. Líder, pretože súčasná ponuka značky, a to nielen v zmysle produktu, ale aj špecifických služieb pre svet obytných vozidiel, je jedinečná a na trhu bezkonkurenčná. Tím profesionálov sa stará o potreby zákazníkov od roku 2003. Tento tím sa postupne rozširoval, zdokonaľoval a zlepšoval svoje schopnosti a stále viac sa približoval zákazníkom a ich potrebám.

Schopnosť načúvať zákazníkom - počínajúc starostlivosťou o zákazníka a končiac dielňami Fiat Professional - znamená, že značka je schopná efektívne reagovať na aktuálne potreby a plánovať dopredu tie budúce.

 

Základným princípom je, že každý, kto si kúpi obytné vozidlo, si kupuje nielen vozidlo, ale aj dovolenku. Preto koncepcia služieb nekončí asistenciou pre produkt, ale zahŕňa aj starostlivosť o zákazníkov počas dovolenky. Konkrétne sa jedná o komplexnú špecializovanú sieť rozmiestnenú na obľúbených trasách a špecializované Centrum starostlivosti o zákazníkov, ktorého operátori sú vďaka znalostiam zo sveta obytných vozidiel schopní zodpovedať všetky otázky a zároveň zabezpečiť cestnú asistenciu, to všetko bezodkladne a po celej Európe aj mimo ňu
(služba dostupná iba na vybraných trhoch).

 

24 hodín denne a sedem dní v týždni je majiteľom k dispozícii jeden z dvadsiatich vyslancov Fiat Camper Brand, ktorý hovorí jedným z dvadsiatich jazykov. Poslaním týchto vyslancov je čo najrýchlejšie vyriešiť problém zákazníka, prepojiť a koordinovať všetky zúčastnené oddelenia a nepretržite udržiavať dialóg založený na porozumení a odbornosti. Preto všetci členovia tímu prechádzajú počas celého roka radom školení a zúčastňujú sa aj hlavných európskych výstav v odbore, vďaka čomu získavajú poznatky zo sveta obytných vozidiel aj ich užívateľov.

 

Starostlivosť o zákazníkov je stále viac prepojená s prácou asistenčných služieb a dielní. Všetci majitelia obytných vozidiel sa môžu spoľahnúť na mobilnú dielňu schopnú pokryť 44 krajín a telefonickú podporu 7 dní v týždni. Centrum starostlivosti o zákazníkov funguje ako most medzi zákazníkom a dielňami, na jednej strane pri kontaktovaní servisného centra pre zjednodušenie diagnostiky a zrýchlenie dodania požadovaných náhradných dielov a na strane druhej pri priamom kontaktovaní zákazníka s cieľom aktualizovať informácie o opravách a ich časovej náročnosti.  

 

K dispozícii (na vybraných trhoch) je rovnako komplexný rad služieb šitých na mieru potrebám zákazníkov obytných vozidiel, počínajúc cenovo výhodnou predĺženou zárukou Maximum Care Camper pokrývajúcou všetky mechanické a elektrické súčasti Ducata s rôznymi dobami platnosti a kilometrovým nájazdom, a končiac inovatívnou mobilnou aplikáciou Fiat Ducato Camper Mobile, ktorá poskytuje turistické informácie a doteraz si ju stiahlo vyše 110 000 užívateľov obytných vozidiel. Každý majiteľ obytného vozidla na báze Ducato sa môže spoľahnúť na viac ako 6500 servisných centier Fiat Professional vybavených pre údržby a opravy základov Ducato, pričom 1800 z nich má štatút Fiat Camper Assistance.

 

Fiat Professional je vždy na strane užívateľov obytných vozidiel. Potvrdzujú to aj účasť na viac ako 10 popredných európskych výstavách ročne, špecializované internetové stránky https://www.fiatcamper.com/it/home, ktoré majú v priemere 74 000 návštev mesačne, facebookové stránky „Fiat Ducato Camper" s viac ako 56 000 priaznivcami a aplikácia „Fiat Camper Mobile", ktorá zaznamenala už 110 000 stiahnutí. Spolu so značkou Mopar, ktorá sa zameriava na služby, starostlivosť o zákazníka, originálne náhradné diely a príslušenstvo značiek skupiny FCA, Fiat Professional investuje čas a zdroje do nepretržitého vylepšovania svojich produktov a služieb.

 

Turín, 15. januára 2018

 

najnovšie videá

rozšírené vyhľadávanie

Vyhladávanie...

Od
Pre
Vyhladávanie

Súvisiace obrázky


Príložit súbor